Odalarımız | Harlek Termal Otel Wellness & Spa

Odalarımız


( Odalarımızda termal su bulunmaktadır.)


Odalarımız


2 adet kral dairesi, 1 adet engelli odası ve 95 standart oda olmak üzere toplam 98 oda ve 200 yatak kapasitesi olan odalarımızda mavi ile yeşilin birleştiği noktada eşsiz doğa manzarasıyla siz değerli misafirlerimize sağlık, kalite, konfor ve huzuru bir bütün içerisinde özel olarak hazırladık.

• Club Oda 2 + 1 Kişilik 20 m²
Otelimizin Üst Bölümünde, Bahçe bloklarımızda konumlanan yenilenen standart Odalarımızda bir çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak olup, zemin laminant parkedir. 20m² büyüklüğünde olan bahçe manzaralı odalarımızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Lcd TV, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, çalışma masası, Duşakabin, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Bahçe bloklarımız ana binamıza 3-4 dk yürüme mesafesindedir.

• Club Oda - Jakuzili 2 + 1 Kişilik - 20 m²
Otelimizin Üst Bölümünde, Bahçe bloklarımızda konumlanan yenilenen standart Plus Odalarımızda bir çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak olup, zemin laminant parkedir. 20m² büyüklüğünde olan bahçe manzaralı odalarımızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Lcd TV, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, çalışma masası, Jakuzi, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Bahçe bloklarımız ana binamıza 3-4 dk yürüme mesafesindedir.

• Superior Oda 2 + 1 Kişilik - 20 m²
Ana binamızda konumlanan yenilenen Superior Odalarımızda bir çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak olup, 1 ekstra yatak eklenebilir. zemin laminant parkedir. 20m² büyüklüğünde olan bahçe ve orman manzaralı odalarımızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Lcd TV, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, çalışma masası, Duşakabin, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

• Superior Oda - Jakuzili - 2 Kişilik - 18 m²
Ana binamızda konumlanan yenilenen Superior Odalarımızda bir çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak olup, zemin laminant parkedir. 20m² büyüklüğünde olan bahçe ve orman manzaralı odalarımızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Lcd TV, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, çalışma masası, Jakuzi, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

• Superior Triple Oda 3 + 1 Kişilik - 25 m²
Ana binamızda konumlanan yenilenen Superior Triple Odalarımızda bir çift kişilik ve bir tek kişilik yatak olup, zemin laminant parkedir. 25 m² büyüklüğünde olan bahçe ve orman manzaralı odalarımızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Lcd TV, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, çalışma masası, Duşakabin, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

• Superior Family Oda 4 + 1 Kişilik - 40 m²
Ana binamızda konumlanan yenilenen Superior Family Odalarımızda bir odada çift kişilik diğer odada iki tek kişilik yatak olup, ara kapılı 2 odadan oluşmakta olup ve zemin laminant parkedir. 40 m² büyüklüğünde olan bahçe ve orman manzaralı odalarımızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Lcd TV, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, çalışma masası, Duşakabin, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.
.
• King Suite Jakuzili - 2+1 Kişilik - 50 m²
Ana binamızda konumlanan 1+1 King Suite Odamızda bir çift kişilik yatak olup, zemin halı kaplamadır. 50 m² büyüklüğünde olan geniş bahçe ve orman manzaralı odamızda; Merkezi ısıtma sistemi, Klima (ısıtma-soğutma), Telefon, Geniş Ekran Lcd TV, Kahve-Çay hazırlama seti, Mini bar, Güvenlik Kasası, 2 adet tek kişilik koltuk, sehpa, makyaj masası, çalışma masası, oturma grubu, yemek masası, Jakuzi, Saç Kurutma Makinesi, Banyo Seti (Bornoz, Terlik, Havlu vb.) ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

Yol Tarifi Al
Sizi Arayalım
Telefon
WhatsApp
Yukarı