Otelimiz | Harlek Termal Otel Wellness & Spa Otelimiz


VİZYONUMUZ
Hizmet ve personel kalitesiyle Avrupa standartlarına ulaşarak, termal ve sağlık turizmi sektörünün yenilikçi, ilkeli, ve sorumluluğunu bilen öncü kuruluşu, en iyi markası olmak.

MİSYONUMUZ
Siz değerli misafirlerimize, en doğal hakkınız olan üst düzey hizmeti yaşama imkanı sunuyoruz. Harlek Termal Otel olarak, yönetimimiz ve bütün personelimizle birlikte, sizlerin memnuniyet, rahatlık ve huzur içerisinde sağlık ve dinlence tatilinizi yapabilmeniz için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

HEDEFLERİMİZ
Misafir odaklı olmak, misafirlerimizi kesinlikle memnun etmek.
Tüm gücümüzle termal ve sağlık turizminde en iyi markalar arasında olmak için çalışmak.
Ailelerin rahat edebileceği, kültürel yapımıza uygun, aile yapısına saygılı, prensiplere bağlı hizmet sunmak.
Üst düzey, güleryüzlü ve kaliteli hizmet sunmak.
Maksimum hijyen sağlamak.
Personel eğitimine azami önem vererek, sektöre yetişmiş personel kazandırma azmine bağlı kalmak.
Gelecek nesillere daha temiz, yaşanabilir
bir dünya bırakmak için çalışmak ve çevreye
duyarlı bir kuruluş olmak.


Tesisimiz Kütahya otogara 20 km, Zafer havaalanına 68 km, Eskişehir'e 54 km uzaklıktadır. Otelimiz 98 oda ve 200 yatak kapasitelidir. Tesisimizde bay ve bayan ayrı kaydıraklı açık yüzme havuzu bulunmaktadır.Tesisimiz de Fitness Salonu Sauna Termal Havuzlar Türk Hamamı ve Minik Misafirlerimiz için Mini Club bulunmaktadır.

Otel Bilgileri

Tesisimiz Kütahya otogara 20 km, Zafer havaalanına 68 km, Eskişehir'e 54 km uzaklıktadır. Otelimiz 98 oda ve 200 yatak kapasitelidir. Tesisimizde bay ve bayan ayrı kaydıraklı açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Otelimizde alkollü içecek satışı ve servisi yapılmamaktadır. Otelimizde Alkollü tüm içecek ve mamullerinin tüketilmesi, getirilmesi, kullanılması ve satılması kesinlikle yasaktır. Odalarımızda ve kapalı genel kullanım alanlarında 5727 sayılı kanun uyarınca “Tütün ve Tütün ürünlerinin kullanımı yasaktır.

Giriş esnasında kimlik beyan etmek zorunludur. Kimliği beyan edilmeyen çocuklardan yetişkin ücreti alınır. Tesisimizde odalara giriş saati 14:00 itibarı ile olmaktadır. Odalardan çıkış saatimiz ise 12:00’dir. Odadan geç çıkılması halinde bir tam günlük ücret tahsil edilir. Tesisimize erken saatte giriş yapmak veya çıkış günü geç ayrılmak isteyen misafirlerimiz için; giriş günü alınabilecek olan sabah kahvaltısı ile çıkış günü alınabilecek olan akşam yemeği ücrete tabidir.

Spa merkezimizde 6 yaş ve üstü erkek misafirlerimiz bayanlar bölümüne, bayan misafirlerimiz erkekler bölümüne alınmamaktadır. Otelimizde güvenlik nedeniyle 12 yaş altı çocukların yetişkin havuzlarına giriş yapamayacaklarını belirtmek isteriz.

Misafirlerimizin mahremiyetini korumak için SPA merkezlerimizde cep telefonu, fotoğraf makinası, tablet gibi elektronik cihazların kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu cihazlarınızı belirtilen alanlara girerken Spa merkezi personeline emanet edebilirsiniz.

İşletmenin, sunduğu hizmet uygulamalarında değişiklik yapma hakkı her zaman saklıdır. Otoparkımız sayılı araç ile sınırlıdır. Otelimize hiçbir koşulda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Herhangi bir gıda veya içeceklere alerjiniz var ise bu durumu Misafir İlişkileri Ofisimize veya Resepsiyona bildirmeniz gerekmektedir, aksi bir durumda işletmemiz kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.Ulaşım

Sefakent Harlek Termal Otel Tesisleri 24.000 m² alan üzerinde İstanbul Antalya karayolu üzerinde Kütahya iline 23 km. kala, ana yoldan 3 km. içeride Ilıca mevkiinde orman içerisinde bulunmaktadır. Tesis Kütahya’ya 27 km., Eskişehir’e 47 km., Ankara’ya 287 km., İstanbul’a 337 km., İzmir’e 357 km., Antalya’ya 387 km., Bursa’ya 155 km. mesafededir..

Yol Tarifi Al
Sizi Arayalım
Telefon
WhatsApp
Yukarı